Her yeni doğan günle yeniden doğ bana..

Ekleyen


*Her yeni doğan günle yeniden doğ bana. Her dolunayda yeniden sev beni. Her biten günle yeniden başla bana, sen bitmek nedir bilme. En güzel yerinden tekrar tekrar yaşayalım bu hikayeyi. En olmadık yerde, en anlaşılmaz şekilde soluksuz kalalım seninle.Beklemek seni günler geceler, sevmek seni ekmek gibi su gibi, bir olmak senle etle tırnak gibi…
Sana bakınca insan ayrılığı unutuyor, zamanın ortasında donup kalıyor. Sen hiç bitmeyecek kadar güzelsin.Ansızın girdin hücrelerimden içeri, hiç düşlemediğim bir hikâyenin başkahramanı oldum seninle. Her geçen gün büyüdün içimle, ben de seninle. Şimdi elimden çekip götürsen beni hiç bilmediğim bir yere, bir an bile tereddüt etmem gelirim seninle.#ilkAy ışığının denize vurduğu gibi vuruyor bakışların yüzüme, #ilkAy gibi beni aydınlatıyorsun sevgili. Bakışların beni çıkarıyor göklere, en korktuğum yerde sadece seninle sakinleşiyorum.
En bilmediğim yollara giriyorum bir tek sözünle, en olmadık kışlardan geçiyorum bir tek sözünle. Önemi yok, sen yeter ki iste.
#Yaprak
Doğrulama kodunu değiştir
Resmi Yeniden Yükle
Yukarıdaki doğrulama kodunu yazın.