Kolay diyorsun, gel bir de sen yaşa sensizliğimi...

Ekleyen
ve diğer sosyal mecralarda bu kadar ünlü olması elbette tesadüfi değil. Çünkü aydın kişiliğiyle hem kendi içindekini hem de toplumun düşüncelerini çok iyi yansıtıyor. Attila İlhan aşk sözleri bu anlamda özellikle öne çıkıyor.

Herkesin hayalindeki aşkı en güzel şekilde tarif etmesine yardımcı oluyor. Neticede herkes Attila İlhan güzel sözleri kadar etkileyici bir anlatıma sahip değil. Bu noktada duygu ve düşüncelerimizi en etkili şekilde aktarmak istediğimizde Attila İlhan sözleri ve şiirleri bizlere fazlasıyla yardımda bulunuyor.

İnternet kullanımının artmasıyla beraber Attila İlhan sözleri Twitter ortamında kısa ve öz mesajlar şeklinde yoğun olarak gönderiliyor. Kimi zaman bir sitem, kimi zaman ilanı aşk, kimi zaman da yalnızca güzel olduğu için paylaşılıyor. Çünkü herkese ve her konuya hitap edebiliyor Attila İlhan sözleri.
#tag #sonsuz #hayat #sevgi #ahmet #safak #admin #kuflucaydanlik #kuflu #oyunlar #okey101 #pisti

Yalnızca Facebook ve Twitter kullanımıyla da sınırlı kalınmıyor elbette. Sevdiklerimize en özel günlerde duygu yüklü mesajlar yollamak için Attila İlhan sözleri Whatsapp kullanımında da imdadımıza yetişiyor.
Doğrulama kodunu değiştir
Resmi Yeniden Yükle
Yukarıdaki doğrulama kodunu yazın.